preskoči na sadržaj

Osnovna škola Trilj

 > O školi  > Djelatnici
POPIS DJELATNIKA

 PREDMETNA NASTAVA


PREDMETNA NASTAVA
Redni broj Ime i prezime učitelja Radno mjesto
1. Gordana Romac Hrvatski jezik
2. Smilja Maleš
3. Andrijana Žižić
4. Elvira Bajić
5. Dragica Živaljić
6. Ljiljana Librenjak
7. Ljiljana Ivišić Engleski jezik
8. Ana Rosandić-Rajčić
9. Eli Mladina
10. Marijana Bilandžić
11. Višnja Biliškov
12. Maja Sarić-Budić
13. Ivana Lapić
14. Lea Herceg Njemački jezik (izborna nastava)
15. Ankica Grgić
16. Silvana Milanović
17. Ivana Živaljić
18. Ivana Matoković Talijanski jezik (izborna nastava)
19. Tihana Matoković Francusk jezik (izborna nastava)
20. Desa Roguljić Matematika
21. Slavka Oreč
22. Drago Gašpar
23. Jozo Mihaljević
24. Dragana Bosnić
25. Ivica Gilić-Kuko Matematika i fizika
26. Ante Vukušić (određeno) Fizika
27. Danijela Krivić Povijest
28. Martin Vrgoč
29. Tomislav Bilokapić
30. Jelena Petrić Posavec Povijest i geografija
31. Kristina Varenina Geografija
32. Anita Čota
33. Mira Anušić Kemija i biologija
34. Mirjana Gilić
35. Snježana Kekez
36. Josipa Caktaš
37. Ivana Marić Zerdun
38. Nediljko Matić Tehnička kultura
39. Božo Vlastelica Tehnička kultura i informatika
40. Nikolina Čović Gusić Informatika
41. Luka Roguljić
42. Ivana Pešo (određeno)
43. Pero Pavić TZK
44. Damir Bilonić
45. Frano Bogdan
46. Mirko Radan Glazbena kultura
47. Nives Bijuković
48. Jasminka Šimundža Likovna kultura
49. Maja Frakić
50. Julijana Hrvoić Vjeroučitelj (izborna nastava)
51. Vesna Tadić
52. Marina Šušnjara
53. Stipe Ljubas
54. Ankica Bacelj
55. Mila Deak
56. Marija Maleš
57. Dajana Omrčen (određeno) Učitelj rehabilitator

RAZREDNA NASTAVA


Redni broj Ime i prezime učitelja Škola Radno mjesto
1. Milan Sarić MATIČNA ŠKOLA 1.a
2. Mirjana Dukić 1.b
3. Ivana Tadinac 1.c
4. Anđa Grubišić 2.a
5. Niveska Juraga - Kovačev 2.b
6. Ana Ćaleta 3.a
7. Zdenka Šarić 3.b
8. Silvana Čović - Pavišić 4.a
9. Nada Lapić 4.b
10. Marijana Šipić

PŠ KOŠUTE

1.
11. Daniela Delić 2.
12. Ivanka Šušnjara I 3.
13. Vesna Križanović 4.
14. Renata Sredelić PŠ GRAB Kom. 1. i 2.
15. Katarina Dodig Bilonić 3.
16. Ivanka Šušnjara II 4.
17. Katica Bilokapić PŠ UGLJANE Kom. 2. i 4.
18. Mirjana Alfirević Kom. 1. i 3.
19.  Ljiljana Marović PŠ VEDRINE Kom. 1. i 3.
20. Sandra Klapež Kom. 2. i 4.
21. Ana Katić PŠ VOJNIĆ Kom. 1./2./3.
22. Bernardica Bošnjak PŠ ČAPORICE Kom. 2. i 4.
23. Tonka Čubić PŠ BISKO Kom. 2. i 4.
24. Marina Mladina Kom. 1. i 3.
25. Iva Grubišić PŠ VELIĆ 2.
26. Sandra Bešlić Kom. 3. i 4.
27. Marina Marinović PŠ JABUKA Kom. 2. i 4. 
28. Anita Budimir Bekan Kom. 1. i 3.
29. Ivana Bartulović (određeno) Kom. 2. i 4.

 RAVNATELJI I STRUČNI SURADNICI


Redni broj Ime i prezime radnika Radno mjesto
1. Davor Hrgović Ravnatelj
2. Tatjana Kodžoman Pedagog
3. Ivana Šabić Logoped
4. Ivna Grbavac Psiholog
5. Maja Pivčević Psiholog
6. Marija Čelan Mijić Knjižničar

 ADMINISTRATIVNO OSOBLJE


Redni broj Ime i prezime radnika Radno mjesto
1. Zrinka Balić Tajnik
2. Paula Jelinčić Šef računovodstva
3. Mirjana Kažimir Blagajnik

 TEHNIČKO OSOBLJE


Redni broj Ime i prezime radnika Škola Radno mjesto
1. Ivanko Bošnjak MŠ, PŠ UGLJANE Domar, ložač
2. Milan Šušnjara MŠ, PŠ ČAPORICE Domar
3. Ivan Lipotić - Piroga PŠ KOŠUTE,
PŠ BISKO,
PŠ VEDINE
Domar, ložač
PŠ VOJNIĆ Domar
4. Jozo Bašić - Šiško PŠ GRAB Domar, ložač

PŠ JABUKA,
PŠ VELIĆ

Domar
5. Milan Varenina Pomoćno tehnički radnik
6. Anka Pervan MŠ (ZGRADA 1.) Spremačica
7. Nediljka Čalo Spremačica
8. Pavica Vukas Spremačica
9. Iva Dukić Spremačica
10. Željana Lipotić MŠ (ZGRADA 2.) Spremačica
11. Mira Lišnić Spremačica
12. Dušanka Pavela MŠ (ZGRADA 2.) Spremačica
PŠ ČAPORICE Spremačica
13. Vjera Odrljin PŠ KOŠUTE Spremačica
14. Mirjana Ivković PŠ VOJNIĆ Spremačica
PŠ KOŠUTE Spremačica
15. Željana Sučić PŠ BISKO Spremačica
PŠ GRAB Spremačica
16. Ineska Lipotić - Piroga PŠ VEDRINE Spremačica
PŠ JABUKA Spremačica
17. Mara Gašpar PŠ UGLJANE Spremačica
SPORTSKA DVORANA Spremačica
18. Marija Lišnić SPORTSKA DVORANA Spremačica
19. Ljubica Gusić PŠ GRAB Spremačica
PŠ VELIĆ Spremačica

 




 

 

 

Udžbenici 2017./2018.

 

 

 


 

 

NATJEČAJI ZA TURISTIČKE AGENCIJE

 
ŠKOLSKO ZVONO

 

Matična škola i PŠ Košute

1. 8:00-8:45

2. 8:50-9:35

3. 9:40-10:25

VELIKI ODMOR 10:25-10:40

4. 10:45-11:30

5. 11:35-12:20

6. 12:25-13:10

 

PŠ Grab

 

1. 7:45-8:30

2. 8:35-9:20

3. 9:25-10:10

VELIKI ODMOR 10:10-10:25

4. 10:30-11:15

5. 11:20-12:05

6. 12:10-12:55

 

 
ODABRANO SA WEB-a
Vijesti iz škole
13.07.2018. 09:16
OBAVIJEST O POLAGANJU POPRAVNIH ISPITA ZA UČENIKE 5. - 8. RAZREDA
  MATEMATIKA PISANI DIO        20. kolovoza 2018. (PONEDJELJAK) u 8:00     USMENI DIO   21. kolovoza 2018. (UTORAK)   _______________________________________________________________   KEMIJA   20. kolovoza 2018. (PONEDJELJAK) u 10:00   ______________________________________________________________   ENGLESKI JEZIK PISANI DIO 22. kolovoza 2018. (SRIJEDA) u 8:00      USMENI DIO 23. kolovoza 2018. (ČETVRTAK)     _______________________________________________________________   POVIJEST                                            24. kolovoza 2018. (PETAK) u 8:00

13.07.2018. 09:13
Odluka o početku i završetku nastavne godine, broju radnih dana i trajanju odmora učenika osnovnih i srednjih škola za školsku godinu 2018./2019.
MINISTARSTVO ZNANOSTI I OBRAZOVANJA 855 Na temelju članka 48. stavka 4. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (ťNarodne novineŤ, broj 87/2008, 86/2009, 92/2010, 105/2010 – ispr., 90/2011, 16/2012, 86/2012, 94/2013, 152/2014 i 7/2017), ministrica znanosti i obrazovanja donosi ODLUKU O POČETKU I ZAVRŠETKU NASTAVNE GODINE, BROJU RADNIH DANA I TRAJANJU ODMORA UČENIKA OSNOVNIH I SREDNJIH ŠKOLA ZA ŠKOLSKU GODINU 2018./2019.  

09.07.2018. 22:30
Obavezno potpisivanje PRIJAVNICA za upis u srednju školu
Obavezno potpisivanje PRIJAVNICA za upis u srednju školu Za učenike završnoga razreda osnovnih škola iz obrazovnoga sustava Republike Hrvatske  PRIJAVNICU s konačnom listom prioriteta  iz sustava ispisuje njihov razrednik. UČENIK  i  RODITELJ/SKRBNIK  zatim  potpisuju  prijavnicu čime potvrđuju listu prioriteta odnosno odabir učenika. Jedan primjerak prijavnica, uzima učenik i roditelj/skrbnik, a drugi primjerak prijavnice čuva se u školi. Potpisivanje PRIJAVNICA  s konačnom listom prioriteta održat će se: U SRIJEDU 11. SRPNJA 2018. 8.abc              od 9:00 do 12:00 sati u prostorijama Matične škole 8. PŠ Košute od 9:00 do 12:00 sati u prostorijama PŠ Košute 8. PŠ Grab      od 9:00 do 12:00 sati u prostorijama PŠ Grab i U ČETVRTAK 12. SRPNJA 2018.   8.abc              od 8:00 do 10:00 sati u prostorijama Matične škole 8. PŠ Košute od 8:00 do 10:00 sati u prostorijama PŠ Košute 8. PŠ Grab      od 8:00 do 10:00 sati u prostorijama PŠ Grab   Ukoliko roditelji nisu u mogućnosti doći s učenikom/djetetom u školu u zakazanom vremenu, učenik može doći u utorak, 10. srpnja  u MATIČNU ŠKOLU od 12:30 do 15:00 uzeti prijavnicu i istu potpisanu vratiti u svoju školu (razredniku) u srijedu (11. srpnja do 12:00 sati) a najkasnije u četvrtak (12. srpnja do 10:00 sati). Potpisivanje  PRIJAVNICE  s listom prioriteta ne jamči da će se kandidat i upisati na onaj izbor na kojemu je stekao pravo upisa u trenutku zaključavanja odabira odnosno ispisivanja prijavnice, već predstavlja njegovu konačnu odluku o poretku prijavljenih programa obrazovanja. Trenutkom  objave konačnih ljestvica  ( petak ,  13.srpnja 2018 .) poretka kandidati stječu pravo upisa u program obrazovanja najvišega prioriteta u kojemu se nalaze u sklopu upisne kvote. Konačne ljestvice poretka više se ne mijenjaju. Učenik svoj upis potvrđuje  vlastoručnim potpisom i potpisom roditelja /skrbnika  na  UPISNIC I dostupnoj na mrežnoj stranici NISpuSŠ-a ( www.upisi.hr ), koju je dužan dostaviti u srednju školu do roka navedenoga u Kalendaru ( od 13. do 19.srpnja 2018 .). Srednje škole same određuju točne datume za zaprimanje  UPISNICE  i dodatne dokumentacije unutar ovdje predviđenog razdoblja i objavljuje ih na svojoj mrežnoj stranici i oglasnoj ploči škole.    Nakon što učenik potvrdi svoj upis vlastoručnim potpisom i potpisom roditelja/skrbnika na UPISNICI i dostavi je srednjoj školi, zajedno s ostalom potrebnom dokumentacijom, kandidat je upisan u I. razred srednje škole u školskoj godini 2018./2019.  

Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 404
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 404
 
Korisni linkovi

 > Facebook
 > Youtube

 
ŠKOLSKI LIST
 
ANKETA
Koliko često pratiš vijesti i događanja na web stranici škole?




 

 

 

 

 
Kalendar
« Srpanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

 
Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
 
Brojač posjeta
Ispis statistike od 24. 8. 2013.

Ukupno: 204770
Ovaj mjesec: 1308
Ovaj tjedan: 4
Danas: 4
 
 > O školi  > Djelatnici
CMS za škole logo
Osnovna škola Trilj / Poljičke Republike 18, HR-21240 Trilj / www.os-trilj.skole.hr / ured@os-trilj.skole.hr
preskoči na navigaciju